top of page

TAILOR MADE MODELİ

SİZİ FARKLILAŞTIRAN, SİZE ÖZEL OLANDIR.

ÖNERİMİZ; EĞİTİMDE TAILOR MADE MODELİ...
Zamanın sizin için öneminin farkında olan AMERİKAN KÜLTÜR EXECUTIVE CENTER’da, sürece ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi doğru analiz etmekle başlıyoruz. Deneyimli kurumsal eğitim kadromuz sayesinde kurumunuza özel, ihtiyaç duyduğunuz İngilizce eğitimini hızlıca planlayabiliyoruz. Eğitim sürecinde bile değişen ve eklenen ihtiyaçlarınız olabilir. Bu durumda gruba ya da kişiye yönelik içerik değişimlerini eğitim programlarımıza kolayca adapte ediyoruz.

SİZE OZEL EĞİTİM DANIŞMANI

AMERİKAN KÜLTÜR / EXECUTIVE CENTER’da size özel bir kurumsal eğitim danışmanınız var. Dilediğiniz her an, dilediğiniz her konuyu danışabiliyor, toplantı isteyebiliyor ya da eğitim süreciyle ilgili bilgi alabiliyorsunuz.

İK YÖNETİMİNİZE DÜZENLİ PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ SUNUYORUZ.
İK ile iletişime çok önem veriyoruz. Şirketiniz çalışanlarından her birinin eğitim performanslarını, istenirse derse devam durumlarını kişiye özel raporlarla dilediğiniz her zaman, İK bölümünüze sunuyoruz.

DOĞRU EĞİTMEN, DOĞRU EĞİTİM
YABANCI DİL EĞİTİMLERİNDE kurumsal deneyimimizin ancak deneyimli ve donanımlı eğitmenlerle gerçekleşeceğine inanıyoruz. Gerek genel İngilizce, gerek mesleki İngilizce ve gerekse TOEFL, IELTS, YDS GMAT & GRE gibi sınav İngilizcesi eğitimlerinde CELTA, DELTA, TESOL SERTİFİKALI eğitmenlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

HAKLISINIZ İŞLERİNİZ ÇOK YOĞUN... YA DERS KAÇIRIRSANIZ...
Çalışanlarınız, kaçırdığı ya da tekrar etmek istediği konuları, eğitmeninizle birebir işleyeceğiniz dersler sayesinde telafi edebilirler. Randevunuzu alıp, eğitmeninizle birebir, istediğiniz kadar özel ders yapabiliyorsunuz. Üstelik hiçbir ek ücret ödemeden...

bottom of page