top of page

ONLINE ŞİRKET EĞİTİMLERİMİZ

Gelişen online eğitim teknolojileri sayesinde, çalışanların İngilizce eğitimleri için mesai saatleri içinde zaman ayırmasına gerek yok. Ya da mesai sonrası şirkette kalmaya... Trafikte yorgun bir şekilde kurslara ulaşıp, gece geç saatlere kadar ders işlemeye...

Online derslerimizle, öğretmeninizden ister gruplarda, ister birebir özel ders alın. İster konuşma pratiği yapın, ister alanınızda iş İngilizcesi çalışın ya da konu anlatımlı gramer dersi alın. Ya da dilerseniz karma bir program oluşturun. 

HEDİYELERİMİZ:

İLK DERS ÜCRETSİZ DENEME

/ ÜCRETSİZ mykelime.com ÜYELİĞİ / 

/ SEVİYE BİTİMİNDE SERTİFİKA / 

/ İŞLENEN DERSLERİ TEKRAR İZLEME İMKANI / 

/ BÜTÇENİZE UYGUN ÖDEME SEÇENEĞİ /

/ ÜCRETSİZ SINIF DERSLERİNE KATILIM /

/ ADRESİNİZE SERTİFİKA GÖNDERİMİ / 

Zamanın sizin için öneminin farkında olan AMERİKAN KÜLTÜR EXECUTIVE CENTER’da, sürece ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi doğru analiz etmekle başlıyoruz. Deneyimli kurumsal eğitim kadromuz sayesinde kurumunuza özel, ihtiyaç duyduğunuz İngilizce eğitimini hızlıca planlayabiliyoruz. Eğitim sürecinde bile değişen ve eklenen ihtiyaçlarınız olabilir. Bu durumda gruba ya da kişiye yönelik içerik değişimlerini eğitim programlarımıza kolayca adapte ediyoruz.

SİZE OZEL EĞİTİM DANIŞMANI

AMERİKAN KÜLTÜR / EXECUTIVE CENTER’da size özel bir kurumsal eğitim danışmanınız var. Dilediğiniz her an, dilediğiniz her konuyu danışabiliyor, toplantı isteyebiliyor ya da eğitim süreciyle ilgili bilgi alabiliyorsunuz.

İK YÖNETİMİNİZE DÜZENLİ PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ SUNUYORUZ.
İK ile iletişime çok önem veriyoruz. Şirketiniz çalışanlarından her birinin eğitim performanslarını, istenirse derse devam durumlarını kişiye özel raporlarla dilediğiniz her zaman, İK bölümünüze sunuyoruz.

DOĞRU EĞİTMEN, DOĞRU EĞİTİM
YABANCI DİL EĞİTİMLERİNDE kurumsal deneyimimizin ancak deneyimli ve donanımlı eğitmenlerle gerçekleşeceğine inanıyoruz. Gerek genel İngilizce, gerek mesleki İngilizce ve gerekse TOEFL, IELTS, YDS GMAT & GRE gibi sınav İngilizcesi eğitimlerinde CELTA, DELTA, TESOL SERTİFİKALI eğitmenlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

CANLI DERSLER DIŞINDA KONU ANLATIMI VİDEOLARI DA MEVCUT... TEKRAR TEKRAR İZLE...

Eğitimde, A1, A2, B1, B2 ve C1 seviyeleri olmak üzere toplam 5 seviye bulunur. Eğitim süresince size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yapabilirsiniz. Sanal Materyal havuzumuza yüklenmiş ek kaynaklar bölümünde seviyenize uygun İngilizce materyallerle aktiviteler yapabilirsiniz. 

MYKELİME (ÜCRETSİZ ONLINE KELİME ÖĞRENME UYGULAMASI)
Bilgisayar üzerinden işitsel ve görsel öğelerin harmanlanması sonucu oluşan İngilizce kelime öğrenme sistemine ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Sunduğu harmanlanmış öğrenme (Blended Learning) yaklaşımı ile Mykelime.com, kelime eğitimi konusunda yıllardır çalışmalarını sürdüren bir sanal zeka programıdır. Temel amacı İngilizce öğrenen kişilerin yaşamakta oldukları kelime öğrenme sıkıntısına profesyonel çözümler sunmaktır. Öğrencilerimize etkili, kalıcı, eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim vermektedir. 
Uzmanlarımızın yıllar süren çalışma ve araştırmalarının bir ürünü olan my kelime.com, kullanıcıyı sisteme girdiği andan itibaren özel bir öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eden ve bu çalışmaları yorumlayıp kullanıcıya yön veren bir sistemdir.

bottom of page