top of page
BİREYSEL EĞİTMENE GÖRE DAHA EKONOMİK ÇÖZÜM

Bireysel eğitmenlerin aksine, kurumumuzda özel ders almak, sizi hem eğitmen arama zahmetinden kurtarır, hem de daha ekonomik çözümler sunar. Özel eğitim ihtiyacınıza göre, öğretmeniniz kurum tarafından görevlendirilir. Zaman ve para kaybetmeniz engellenmiş olur.

İSTENİLDİĞİNDE ÖĞRETMEN DEĞİŞİKLİĞİ

Eğitiminiz sürecinde, değişen ihtiyaçlarınız ya da sizden gelen talepler doğrultusunda istediğiniz zaman öğretmen değişikliği yapabilirsiniz.

SERTİFİKA
FARKI

Bireysel çalışan eğitmenlerde sahip olamayacağınız çok önemli bir avantaj... Kurumumuz,  tamamlamakla sorumlu olduğu eğitiminizin sonunda, ülkemizde ve yurt dışında geçerli olan sertifikanızı düzenler. Böylece, ülkemizin en büyük dil okulundan sahip olduğunuz sertifikanızla dilediğiniz yerde dil seviyenizi ispat edebilirsiniz.

KURUM GARANTİSİNDE EĞİTİMİNİZ TAMAMLANIR

Bireysel eğitmenlerin aksine, kurumumuzdan aldığınız özel derslerinizde, ders sayınız bitmeden, eğitiminizin yarım kalması durumu söz konusu değildir. 

Amerikan Kültür Beylikdüzü Şubesi'nde, İngilizce eğitimlerinizi gruplar dışında özel dersler şeklinde de tamamlayabilirsiniz. Amerikan Kültür Beylikdüzü Şubesi'nde İngilizce kursları;
1-- Yüz yüze Grup dersi
2- Yüz yüze Özel ders 

3- Online özel ve grup dersleri şeklinde gerçekleşmektedir.
Amerikan Kültür Beylikdüzü Şubesi'ne gelerek veya telefonla size uygun gün ve seanslarda açılacak olan İngilizce kurs takvimi hakkında bilgi alıp, kurs kaydınızı yaptırabilirsiniz veya size uygun gün ve saatler için özel ders kaydınızı oluşturabilirsiniz. Seviyeniz çevrimiçi test ile de belirlenmektedir.
Amerikan Kültür Beylikdüzü Şubesi'nde İngilizce kursu eğitmenlerimiz Yabancı ve Türklerden oluşan alanında uzman ve yıllardır kurumumuzda çalışan profesyonel bir eğitmen kadrosudur.
Amerikan Kültür Beylikdüzü Şubesi olarak öğrenci başarısına odaklanmaya ve dil öğrenenler için daha fazla değer yaratmaya inanıyoruz. Yeni bir dil öğrenmek isteyenler, yeni bir beceride ustalaşmak isteyenler kişisel veya profesyonel amaçlar için; kişiselleştirilmiş ve uzman bir İngilizce öğrenme deneyimi sağladığımız için Amerikan Kültür Beylikdüzü şubesini tercih
ediyor. Kursun sonunda şubemizden alacağınız geçerli sertifikanız Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.
Amerikan Kültür Derneği Beylikdüzü Şubesi'nde İngilizce kursları 6 seviyeden oluşmaktadır. Amerikan Kültür Beylikdüzü şubemizde bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 seviyeden oluşan İngilizce eğitimi sunmaktayız. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan Akademik İngilizce ya da iş İngilizcesi ve pratik İngilizce öğretmeye yöneliktir. Genel İngilizce eğitimlerimiz günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi
rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştiren Amerikan Kültür Beylikdüzü Şubesi'nde Seviye Belirleme Sınavının sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. Amerikan Kültür Beylikdüzü şubesinde İngilizce lisans veya yüksek lisans mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile verilen eğitim programını Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) uygun bir içerikle sunmaktadır.

Birebir İngilizce Özel Dersler
İngilizce Özel Ders içeriği Amerikan Kültür Beylikdüzü Şubesi birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanmaktadır. Bire bir eğitim programı, kişinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en kısa
zamanda eğitim almasını sağlamaktadır.

İngilizce Özel Derse Kimler Katılır?
Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik özel gruplar halinde online ders alabilirler. Öğrencilerimizin amaçlarına göre, nasıl bir eğitim programı ile, ne kadar sürede ve yoğunlukta istenilen seviyeye ulaşabileceği planlanarak kişiye özel bir program oluşturulur.
İngilizce Ders Materyalleri
Kişinin ihtiyaçlarına göre her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır.
İngilizce Özel Ders Programın süresi kişinin ihtiyaçlarına göre değişmektedir.

bottom of page