top of page

ONLINE SINIF EĞİTİMLERİMİZ

HEDİYELERİMİZ:

İLK HAFTA ÜCRETSİZ DENEME

/ ÜCRETSİZ mykelime.com ÜYELİĞİ / 

/ SEVİYE BİTİMİNDE SERTİFİKA / 

/ İŞLENEN DERSLERİ TEKRAR İZLEME İMKANI / 

BÜTÇENİZE UYGUN ÖDEME SEÇENEĞİ /

/ ADRESİNİZE SERTİFİKA GÖNDERİMİ /

 

Canlı online eğitimlerimiz, uzman öğretmenlerle, sizinle aynı İngilizce seviyesindeki  öğrencilerden oluşan canlı sınıflarımızda, hafta içi veya hafta sonu gün ve saatinden gerçekleşmektedir. Avrupa Ortak Dil Programı (CEFR) ‘na  uygun olarak okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi, istediğiniz seviyeye taşıyacak genel İngilizce eğitimi şeklinde verilmektedir.

Online İngilizce grup sınıflarına katılmak için öncelikle seviyeniz online olarak belirlenir ve seviyenizdeki grup derslerine hemen katılırsınız. 

“ENGLISH PREMIUM” sayesinde, iki dili karşılaştırmalı öğrendiğinizde, İngilizceyi çok daha

rahat ve çok daha hızlı anlar ve konuşursunuz. Yıllarca oturtamadığınız kavramları ve İngilizce zamanları hızlıca kavrarsınız.

Başlangıç seviyesinde bile, İLK 22 DERS SONUNDA, İngilizcede günlük konuşmalarda en yaygın kullanılan beş zamanla cümleler kurarak rahatça konuşabilirsiniz.

Kurumumuz tarafından size gönderilecek olan ders kitabımız bütün İngilizce seviyeleri kapsamaktadır. Sadece 1 kura kayıt olsanız bile, toplam 4 seviyelik kendi kendinize çalışmaya uygun benzersiz bir eğitim kaynağına sahip olacaksınız. 

CANLI DERSLER DIŞINDA KONU ANLATIMI VİDEOLARI DA MEVCUT... TEKRAR TEKRAR İZLE...

Kitabınızda yer alan eğitim videolarınızda son derece sade bir anlatımla, konuşma kalitenizi artıracak önemli dil bilgisi kurallarını ve kalıpları öğreneceksiniz. Program süresince, hayatınızda hiç işinize yaramayacak gereksiz  dil bilgisi detayları, hiç ihtiyaç duymayacağınız kelimeler, ve ezber listeleri ile karşılaşmayacaksınız. 
İşlenen her ünitenin konu anlatımı videolarına, dinleme alıştırmalarına ve yardımcı materyallerine QR kodlar vasıtasıyla ulaşılabilirsiniz. Kısa  hikayeler, deyimler ve pratik ifadeler, film tanıtımları, müzik, alışveriş, spor, genel kültür ve güncel dünya olaylarını içeren okuma alıştırmaları, pek çok farklı alanda İngilizceyi kullanmalarını hedefler.

Avrupa  Dil Portfolyosu ders planlarının izlendiği eğitimlerimizde, her öğrencimiz mesleğiyle, hedefleriyle ve ilgi alanlarıyla uyumlu bir programda çalışır. İlk defa online İngilizce kursu alan, başlangıç seviyesinde bir öğrenci de olsanız, İngilizcesini daha da geliştirmeye çalışan biri de olsanız, uzman öğretmenlerimiz ve “ENGLISH PREMIUM” kendinize olan güveninizi en hızlı şekilde kazanabilmenizi sağlayacaktır.

İşlenen konuya paralel, düzenli olarak sistemden ödev gönderilir ve kontrol edildikten sonra eğitmeniniz puanlayarak size geri gönderir. Böylece her adımda başarılı olduğunuz veya eksik kaldığınız konuları görme şansınız olur.
Her kur bitiminde yapılacak online sınavda başarılı olduğunuz takdirde sertifikanız adresinize kargoyla ücretsiz gönderilir. 

Eğitimde, A1, A2, B1, B2 seviyeleri olmak üzere toplam 4 seviye bulunur. Eğitim süresince size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yapabilirsiniz. Sanal Materyal havuzumuza yüklenmiş ek kaynaklar bölümünde seviyenize uygun İngilizce materyallerle aktiviteler yapabilirsiniz. 

MYKELİME (ÜCRETSİZ ONLINE KELİME ÖĞRENME UYGULAMASI)
Bilgisayar üzerinden işitsel ve görsel öğelerin harmanlanması sonucu oluşan İngilizce kelime öğrenme sistemine ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Sunduğu harmanlanmış öğrenme (Blended Learning) yaklaşımı ile Mykelime.com, kelime eğitimi konusunda yıllardır çalışmalarını sürdüren bir sanal zeka programıdır. Temel amacı İngilizce öğrenen kişilerin yaşamakta oldukları kelime öğrenme sıkıntısına profesyonel çözümler sunmaktır. Öğrencilerimize etkili, kalıcı, eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim vermektedir. 
Uzmanlarımızın yıllar süren çalışma ve araştırmalarının bir ürünü olan my kelime.com, kullanıcıyı sisteme girdiği andan itibaren özel bir öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eden ve bu çalışmaları yorumlayıp kullanıcıya yön veren bir sistemdir.

Detaylı bilgi için sizi arayalım. 

Teşekkür ederiz!

bottom of page