top of page

Çocuklarımız diğer kurumlardan farklı olarak, bir eğitim yılında  2 seviye birden ilerliyor. 

KOLEJ DÜZEYİNDE İNGİLİZCE EĞİTİMİ GARANTİSİ

İlköğretim İngilizce programına düzenli devam eden öğrencilerimiz, program sonunda kolej düzeyinde İngilizce donanımına sahip oluyor.

İlave etüd programlarımızla, okuldaki İngilizce ders noıtlarını da yükseltiyoruz.

KOLEJ DÜZEYİNDE İLKÖĞRETİM İNGİLİZCESİ

English For Kids

(1 yılda 2 seviye birden)

Çocukların İngilizceyi sevmeleri çok önemli. Dilbilimsel araştırmalara göre; erken yaşta yabancı dil öğrenme motivasyonunu kaybetmek, ilerleyen yıllarda yabancı dil öğrenme sürecini olumsuz etkileyen en önemli faktör...

Bu nedenle İlköğretim İngilizcesi Programlarımız, çocuklara uygun hazırlanmış eğlenceli materyalleriyle, İngilizceyi küçük yaşlatda sevdirmeyi amaçlar.  Çocuklarda yabancı dil farkındalığı oluşturup, yabancı dil öğrenme süreçlerini eğlenceli ve verimli hale getirir. Uzman bir eğitmen kadrosu tarafından hazırlanmış özel içerikle sağlanan keyifli eğitim atmosferi eşliğinde, çocuklar İngilizce öğrenirken aynı zamanda etkili iletişim kurmayı da öğreniyorlar. İngilizce dil becerileri konusunda özgüvenleri gelişiyor. Eğitimlerimizde, özellikle dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeyi amaçlarken, dil bilgisi, okuma ve yazma becerilerinin geliştirilmesine de özen gösteriyoruz.  Ayrıca, kurs programına ilave olarak gerçekleşen, ÜCRETSİZ OKUL ETÜDÜ dersleriyle,  ÇOCUKLARIMIZIN  okullardaki müfredatta İngilizce derslerine destek olarak, notlarının yükselmesini sağlıyoruz.

Eğitimlerimize devam çocuklarımız, herhangi bir koleje gitmeseler bile, programlarımızdan mezun olduklarında, kolejde okuyan yaşıtları ile eşit İngilizceye sahip olurlar.  Üstelik benzer programlardan farklı olarak, 1 öğretim yılında,  2 seviye birden ilerlerler. 

bottom of page