top of page

Dilediğiniz yerden  öğretmeninizle birebir canlı

özel ders yapın. 

 (İlk ders deneme   için  ÜCRETSİZDİR) 

HEDİYELERİMİZ:

İLK DERS ÜCRETSİZ DENEME

/ ÜCRETSİZ mykelime.com ÜYELİĞİ / 

/ SEVİYE BİTİMİNDE SERTİFİKA / 

/ ÜCRETSİZ KONUŞMA SINIFLARINA KATILIM /

/ BÜTÇENİZE UYGUN ÖDEME SEÇENEĞİ /

/ ADRESİNİZE SERTİFİKA GÖNDERİMİ /

/ UZMAN TÜRK ve YABANCI EĞİTMENLER /

CANLI DERSLER DIŞINDA KONU ANLATIMI VİDEOLARI DA MEVCUT... TEKRAR TEKRAR İZLEYİN.

Eğitimde, A1, A2, B1, B2 ve C1 seviyeleri olmak üzere toplam 5 seviye bulunur. Eğitim süresince size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yapabilirsiniz. Sanal Materyal havuzumuza yüklenmiş ek kaynaklar bölümünde seviyenize uygun İngilizce materyallerle aktiviteler yapabilirsiniz. 

MYKELİME (ÜCRETSİZ ONLINE KELİME ÖĞRENME UYGULAMASI)
Bilgisayar üzerinden işitsel ve görsel öğelerin harmanlanması sonucu oluşan İngilizce kelime öğrenme sistemine ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Sunduğu harmanlanmış öğrenme (Blended Learning) yaklaşımı ile Mykelime.com, kelime eğitimi konusunda yıllardır çalışmalarını sürdüren bir sanal zeka programıdır. Temel amacı İngilizce öğrenen kişilerin yaşamakta oldukları kelime öğrenme sıkıntısına profesyonel çözümler sunmaktır. Öğrencilerimize etkili, kalıcı, eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim vermektedir. 
Uzmanlarımızın yıllar süren çalışma ve araştırmalarının bir ürünü olan my kelime.com, kullanıcıyı sisteme girdiği andan itibaren özel bir öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eden ve bu çalışmaları yorumlayıp kullanıcıya yön veren bir sistemdir.

Detaylı bilgi için sizi arayalım. 

Teşekkür ederiz!

bottom of page