Neden Amerikan Kültür

Neden Amerikan Kültür

Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen, Amerikan Kültür Dil Okulları, Türkiye'nin farklı bölgelerine kadar ulaşmış 107 şubesiyle, en yaygın dil eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye'deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

Amerikan Kültür'ün Avantajları

1 - Sınırsız ve Ücretsiz Özel Dersler:
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Beylikdüzü Temsilciliği'nde grup programlarımızın dışında, sınırsız sayıda ve hiçbir ücret ödemeden özel dersler alabilirsiniz. Kaçırdığınız ya da tekrar etmek istediğiniz konuları, eğitmeninizle birebir işleyeceğiniz dersler sayesinde telafi edebilirsiniz. Randevunuzu alır, eğitmeninizle birebir, istediğiniz kadar özel ders yaparsınız.

2 - Ücretsiz Kur Tekrarı İle Öğrenme Garantisi:
Kurunuzu başarıyla tamamlayamamış iseniz ve devamsızlığınız belli bir ders sayısını geçmemiş ise,geçemediniz her kuru, ÜCRETSİZ OLARAK tekrar alabilirsiniz.

3 - 7 Gün İçerisinde Eğitime Başlama İmkanı:
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Beylikdüzü Temsilciliği'nde, eğitiminiz koşulsuz olarak 7 gün içerisinde başlatılır.

4 - Ücretsiz Konuşma Dersleri:
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Beylikdüzü Temsilciliği'nde, aldığınız toplam ders sayısına ek olarak ortalama 40 ders kadar ÜCRETSİZ KONUŞMA DERSLERİ alabilirsiniz.

5 - Ücretsiz Kitap ve Eğitim Materyalleri:
Kursiyerlerimizin tüm kaynak diğer materyalleri ücretsizdir.

6 - %80 İndirimli 2. Yabancı Dil:
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Beylikdüzü Temsilciliği'nde, %80 İNDİRİMLİ 2. yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Beylikdüzü Temsilciliği'nde herhangi bir yabancı dil programına, bu programın ücretinin sadece %20'sini ödeyerek devam edebilir.

Ayrıca Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Bakırköy Temsilciliği'nde, öğreniminiz boyunca LATİN DANSLARI, GÜZEL KONUŞMA ve DİKSİYON gibi aktiviteleri ÜCRETSİZ ve sınırsız olarak alabilirsiniz.